9.Sınıf DinamoPLUS Paketi

9.Sınıf DinamoPLUS Paketi (Tonguç Plus Üyeliği + Dinamo Sayısal ve Dinamo Sözel Seti ile lisede geleceğini belirle!)

Lisede sağlam temellere dayandırılmış eğitim için ihtiyacın olan her şey tek pakette. Tonguç Plus Üyeliği ile her dersin tecrübeli öğretmenleri ve Dinamo Setleri ile dijital çözümlü soru bankaları her an yanı başında!

İşte, 9.Sınıf DinamoPLUS Paketi ile seni bekleyen fırsatlar;

-365 gün boyunca 7/24 kesintisiz erişim sağlayabileceğin Tonguç Plus Üyeliği,

-Tüm müfredat eğitimlerine aynı anda erişim,

-Web sitesi eğitim içerikleri, okul müfredatı ve soru bankaları ile uyumlu pakete özel ders programı,

     📢 Web sitesi eğitim içerikleri; tüm derslere ait görsellerle desteklenmiş konu anlatımları, ünite sonu değerlendirme testleri, soru çözüm videoları, aylık deneme sınavları, rehberlik ve motivasyon köşesi videolarından oluşmaktadır. 

-Yeni nesil sorulardan oluşan 7 adet soru bankası ile tüm derslerde başarılı olmanı sağlayacak “Dinamo Sayısal ve Dinamo Sözel Seti”

-Tonguç Akademi uzmanlığı ile tüm öğretmenlerin ve 9.sınıf yeni nesil soru bankaların her an yanı başında. 

Eğitim hayatında başarılı olmak, hedeflediğin üniversitenin kapılarını aralamak için 9.Sınıf DinamoPLUS Paketi'ne sahip ol! 

 

 

📚 Dinamo Matematik Soru Bankası

📚 Dinamo Fizik Soru Bankası

📚 Dinamo Kimya Soru Bankası

📚 Dinamo Biyoloji Soru Bankası

Yeni nesil sorularla üniversitenin kapılarını aralamanı sağlayacak Dinamo Sayısal Seti; 4 kitap, toplam 984 sayfada 4143 sorudan oluşuyor.

Dinamo Sayısal Seti ile tüm sınavlarda başarı seni bekliyor. 

📌 Dinamo Sayısal Seti’nde yer alan tüm soruların çözümleri TATS uygulamasıyla tek tıkla elinin altında. Tüm sorularını cevaplamak için Tonguç 7/24 yanında! 

 

📚 Dinamo Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası

📚 Dinamo Coğrafya Soru Bankası

📚 Dinamo Tarih Soru Bankası

Yeni nesil sorularla netlerini artırmanı sağlayacak Dinamo Sözel Seti; 3 kitap, toplam 528 sayfada 2037 sorudan oluşuyor.

Dinamo Sözel Seti ile eğitim hayatında başarı seni bekliyor. 

📌 Dinamo Sözel Seti’nde yer alan tüm soruların çözümleri TATS uygulamasıyla tek tıkla elinin altında. Tüm sorularını cevaplamak için Tonguç 7/24 yanında! 

🎯 Dinamik, başarılı ve üniversiteli olmak için en iyi öğretmenler ve doğru kaynaklarla sıkı çalışmak şart! 9.Sınıf Dinamo Soru Bankaları ve Tonguç Plus Üyeliği ile tüm ihtiyaçların tek pakette. 📚💻

Ürün Fiyatı : 558,00 TL