3.Sınıf ŞampiyonPLUS Paketi

3.Sınıf ŞampiyonPLUS Paketi (Tonguç Plus Üyeliği + Şampiyon Paketi ile ilkokulda yüksek başarıyı garantile!)

İlkokulda sağlam temellere dayandırılmış nitelikli eğitim için ihtiyacın olan her şey tek pakette. Tonguç Plus Üyeliği ile her dersin tecrübeli öğretmenleri ve Şampiyon Paket ile dijital çözümlü soru bankaları her an yanı başında!

İşte, 3.Sınıf ŞampiyonPLUS Paketi ile seni bekleyen fırsatlar;

-365 gün boyunca 7/24 kesintisiz erişim sağlayabileceğin Tonguç Plus Üyeliği,

-Tüm müfredat eğitimlerine aynı anda erişim,

-Web sitesi eğitim içerikleri, okul müfredatı ve soru bankaları ile uyumlu pakete özel ders programı,

     📢 Web sitesi eğitim içerikleri; tüm derslere ait görsellerle desteklenmiş konu anlatımları, soru çözüm videoları, aylık deneme sınavları, rehberlik ve motivasyon köşesi videolarından oluşmaktadır. 

-Yeni nesil sorulardan oluşan 3 adet soru bankası ile tüm derslerde başarılı olmanı sağlayacak “Şampiyon Paketi”

-Tonguç Akademi uzmanlığı ile tüm öğretmenlerin ve 3.sınıf yeni nesil soru bankaların yanı başında. 

En iyi hocalarla eğitimlere başla, doğru kaynaklarla antrenmanları tamamla! İlkokulda şampiyonların arasında yer almak için 3.Sınıf ŞampiyonPLUS Paketi'ne sahip ol!

 

📚 Tüm Dersler Zoru Bankası

     🎯 Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi ve İngilizce derslerinde tüm senenin konularını kapsayan, öğretici sorularla öğrendiklerini pekiştiren soru bankası.

📚 Dört Dörtlük Matematik Problemleri

     🎯 Bu kitapla hayatın içinden tanıdık konuklarla problem çözme basamaklarını öğrenerek problem çözmeye hazır hale geleceksin. Yeni nesil sorularla analiz ve yorum yeteneğini geliştiren soru bankası.

📚 Okuduğunu Anlama Becerileri

     🎯 Tombik, Tuana ve Tolga’nın maceralarına katıl, 6 farklı hikâyede yorumlama becerini geliştir. Yazma becerini geliştiren karikatür ve metinlerle; çoktan seçmeli ve açık uçlu etkinlikleri cevapla, eşleştir, işaretle, boya, sırala ve çöz okuduğunu anlama berisi kazan.

Şampiyon Paketi; 3 kitap, toplam 520 sayfa ve 1516 sorudan oluşuyor.

📌 Şampiyon Paketi’nde yer alan tüm soruların çözümleri TATS uygulamasıyla tek tıkla elinin altında. Tüm sorularını cevaplamak için Tonguç 7/24 yanında! 

 

🎯 Şampiyonluk için en iyi öğretmenler ve doğru kaynaklarla sıkı çalışmak şart! En kapsamlı 3.sınıf soru bankaları ve Tonguç Plus Üyeliği ile tüm ihtiyaçların tek pakette. 📚💻

Ürün Fiyatı : 409,00 TL