Yazılıdan Önce Son Çıkış

Yazılıdan Önce Son Çıkış Paketi (5 branşta bilmen gereken tüm konular + yazılıda kesin çıkar taktikleri + yazılı provaları + HAP bilgi PDF’leri + yazılı dönemine özel pomodoro + yazılı rehberlik videosu ile 7.sınıfta başarı seni bekliyor)

📌 Bu paket 7.sınıfta başarılı olmanı sağlayacak tüm konular, yazılıda kesin çıkacak taktikler ve yazılı provası sorularıyla 7.sınıf için özel olarak hazırlandı!

📌 Yalnızca 1.dönem 1.yazılı konularını içerir.

Peki, 7.Sınıf Yazılıdan Önce Son Çıkış Paketi’nde Neler Var?

 

📚 Türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler ve din kültürü sınavından 100 aldıran konu anlatımları, yani “Bilmen Gereken Tüm Konular” videosu,

📝 Sınav sorularını kolayca çözmeni sağlayacak taktiklerle “Yazılıda Kesin Çıkar” eğitimi,

🧾 Sınav hazırlığında yanından ayırmayacağın “Hızlı Anında Pratik (HAP) Bilgi PDF”leri,

💯 7.sınıf yazılıları da bu pakette, “Yazılı Provaları 1 ve 2” eğitimlerinde saklı! 😉

💥 Sınavlara tüm dikkatinle ve verimli çalışmanı sağlayacak Yazılıdan Önce Son Çıkış özel “Pomodoro” seni bekliyor.

🔷 Tüm dersler yazılı çalışmaları tamam. Sırada motivasyon artırarak başarıyı garantilemek var! “Yazılı Rehberlik” videosu ile 7.sınıf 1.dönem 1.yazılıda başarıyı kucakla!

🚀 Tonguç Plus özel yazılı eğitimlerine “Yazılıdan Önce Son Çıkış” paketi ile 60 gün boyunca 7/24 kesintisiz erişim sağlayabilirsin.

 

NOT: "Yazılıdan Önce Son Çıkış Paketi"ne sahip olduğunda herhangi bir kargo gönderimi olmayacaktır. Yukarıda belirtilen Tonguç Plus içeriklerine tongucakademi.com'dan erişebilirsin. 👈

 

📌 Dikkat: Tonguç Akademi web sitesine üye olan tüm 7.sınıf öğrencilerimiz tek tıkla “Yazılıdan Son Çıkış Paketi”ne sahip olabilir.

 

 

Ürün Fiyatı : 29,00 TL