8. Sınıf LGS Aboneliği

8.SINIF LGS ABONELİĞİ (365 günlük Tonguç Plus Üyeliği + 2.Döneme Ait Akıl Haritaları Seti + 9 Adet tonbook Ders Dergisi ile 2022 LGS'de Başarı Seni Bekliyor!)

 

LGS Hazırlığında Tonguç Yanında:

  - 8. Sınıf LGS Aboneliği ile tüm eğitimleri izleme hakkı profiline tanımlanır.

  - 8. Sınıf LGS Aboneliği'nin kullanım süresi 365 gündür.

8. Sınıf LGS Aboneliği ile 365 gün boyunca 7/24 tüm içeriklere ulaşabilirsin. Bu paket sayesinde; planlama sistemi, yazılı provaları, okul derslerine göre sıralanmış eğitimler, motivasyon, aylık deneme sınavları, rehberlik ve kareoke videolarına da sahip olacaksın.

  - 2021 – 2022 yılı MEB müfredatına göre hazırlanan 9 adet tonbook Ders Dergisi de 8.Sınıf LGS Aboneliği’nde seni bekliyor.

  📢 tonbook Ders Dergileri ile 9 adımda 2022 LGS’de kazanan sen ol! 

9 adımda 8.sınıfı eksiksiz tamamla! LGS'ye eksiksiz hazırlan!


  - Tonguç Plus ayrıcalıklarından faydalanırken MEB Müfredatı ile %100 uyumlu içeriklerle LGS sınavında başarıyı yakalayacaksın!

  - Şimdi Tonguç Akademi’de kesintisiz eğitim için bize katıl, tonbook Ders Dergileri ve Akıl Haritaları Seti ile hedefine ulaş!🎯

 

*Akıl Haritası Seti: Satın Aldığın Döneme Ait Akıl Haritası Seti (2.Döneme ait Akıl Haritaları Seti yeni müfredata uygun içeriklerle adresine teslim edilecektir.)

 

*Aylık tonbook Ders Dergisi Aboneliği: Web sitesi ile uyumlu "tonbook Ders Dergisi" Ağustos ayından itibaren adresinize teslim edilir. (Tek kargoda 9 dergi ve Akıl Haritası Seti adresine teslim edilecektir.)

2019 – 2020 eğitim öğretim yılından beri çıkardığımız 8.sınıf aylık dergileri Eylül-Mayıs ayları arasında düzenli olarak adresine teslim edilecektir.

 

 

Dergi içeriğinde; başarıya ulaşmanı sağlayacak rotayı belirleyen ders programı, konu testleri, etkinlikler, rehberlik alanı, yazılı çalışması, ayın tekrar videosu ve denemesi yer alır. Her ay öğrendiklerini düzenli bir şekilde pekiştirmen için hazırlanan dergide eğlenceli içerikler, motivasyon bölümleri ve harika deneyler de var.

- Aboneliği hangi ay alırsan al "tonbook Ders Dergisi" Eylül (1.Adım) sayısından itibaren adresine gönderilecektir.

📌 Aboneliğini 2021 Haziran veya Temmuz ayında başlatan kullanıcıların dergileri Ağustos ayında gönderilmeye başlanacaktır. 

 

Ürün Fiyatı : 450,00 TL