Sınıf Paketi

SINIF PAKETİ (365 günlük web sitesi aboneliği + 5, 6, 7, 8, 9 ve 10. sınıflarda dönemine ait Akıl Haritaları)

*Akıl Haritası Seti: Satın Aldığın Döneme Ait Akıl Haritası + Çiçek Açan Kalem

Sınıf Paketi’nin içinde, web sitesindeki tüm içeriklerden yararlanmanı sağlayan 365 günlük SINIF ANAHTARI ve AKIL HARİTALARI bulunmaktadır. (Sınıf Paketi sadece Sınıf Anahtarı ile Akıl Haritaları’nın bir arada sunulduğu bir alternatiftir.)

 

Sınıf Anahtarı ile 365 gün 7/24 Sınıf Anahtarı Kutusu tüm içeriklere ulaşabilirsin. Tüm eğitimlerin arasında Türkiye'de sadece Tonguç Akademi'de bulunan video içi Dijital Sorular ile karşılaşacaksın. Dijital Sorular öğrendiklerini tekrar etmen için en iyi yöntem. Eğitimde anlatılan konuyu hemen test etmeni sağlayacak. Yapamadığın soruların çözümlerini hemen izleyebilir, birden çok soru tipiyle öğrendiğin konuları anında pekiştirebilirsin!

Doğru Akıl Haritaları’nın sana ulaşabilmesi için satın alma yapmadan önce “BİLGİLERİM” kısmında okuduğun sınıfın seçili olduğundan emin olmalısın. Sınıfını mutlaka doğru seç!

 

Önemli Uyarı: Eğer Sınıf Anahtarı’na sahipsen Sınıf Paketini almamalısın! Sınıf Paketi içinde herhangi bir CD ya da kitap bulunmamaktadır. Sadece sınıfına özel "Akıl Haritası Seti" gönderilecektir.

Sınıf Paketi = Sınıf Anahtarı + Akıl Haritaları Seti

Ürün Fiyatı : 89,00 TL