Sınıf Anahtarı Sistemi

SINIF ANAHTARI SİSTEMİ (4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıflar için özel olarak hazırlanan tüm içeriklerle 1 yıl boyunca uzaktan eğitim imkânı sağlıyor!)

Nasıl mı?

- Sınıf Anahtarı Sistemi’yle birlikte tüm eğitimleri izleme hakkı profiline tanımlanıyor.

- Tonguç ile kesintisiz eğitim sağlayan Sınıf Anahtarı Sistemi’yle 365 gün, 7/24 tüm içeriklere ulaşabiliyorsun.

- Şimdi sen de telefon, tablet veya bilgisayar kullanarak Tonguç dünyasını keşfedebilir, her yerde öğrenmeye devam edebilirsin.

- İstediğin zaman “BİLGİLERİM” kısmından sınıfını değiştirerek alt veya üst sınıfın derslerine çalışabilirsin.

- Kullanım süresi 365 gün olan Sınıf Anahtarı Sistemi’ne ister 1. dönem ister 2. dönem kayıt ol; EBA ile %100 uyumlu ve MEB müfredatı ile tamamen aynı programlanan eğitimlerle tüm sınıfların ders içeriklerine ulaşabilirsin.

- Unutma ki; senin için sadece eğitimler planlamadık. Eğitiminde hiçbir eksik olmaması için konu öncesi testleri, deneme sınavları, canlı testler, online denemeler ve konu sonrası testleri ile her an ilerlemeni değerlendirme imkânı da sağladık!

- Tonguç Akademi’de kesintisiz eğitim, motivasyon artıran rehberlik içerikleri ve yeni nesil sorularla hazırlanmış denemeler seni bekliyor. - Haydi, sen de Tonguç Akademi’de kesintisiz eğitim için bize katıl. 👉

 

Peki, SAS'ta Seni Neler Bekliyor?

- EBA ile %100 Uyumlu ve MEB Müfredatı ile Tamamen Aynı Programlanmış Eğitimler
- Online Deneme Sınavları
- Haftalık Planlama Sistemi
- Motivasyon ve Karaoke Videoları
- Taktiklerle Soru Çözüm Eğitimleri
- Beceri Temelli Soru Eğitimleri
- Her Derse Özel Yazılı Provaları
- Sınav Tarzı Soru Çözüm Eğitimleri
- Video İzleme Süresi Takibi (Tonguçlamaya kaldığın yerden devam etmeni sağlayan süre takibi sayesinde videonun yüzde kaçını izlediğini de bileceksin.)
- Dijital Not Alanı
- Bildirim Sistemi
- Tonguçname

 

Kutu içeriğinde: Tonguç Kafa Defteri, Özel Tasarım Çiçek Açan Kalem, Tonguç Sticker ve DND Kartı (Ders Çalışıyorum Lütfen Rahatsız Etmeyiniz)

Dikkat: Kutu içeriğinde herhangi bir CD ve kitap yoktur. Yalnızca yukarıda belirtilen Sınıf Anahtarı Sistemi içeriği gönderilecektir. 👆

 

Sınıf Anahtarı Sistemi Nasıl Aktif Edilir?

- Pakete sahip olduğun an üyeliğin otomatik aktif olur.

  

Sınıf Anahtarı Sistemi alanlara Akıl Haritaları gönderilmemektedir. Hem web sitesi üyeliği hem de akıl haritalarını bir arada almak istiyorsan "Sınıf Paketi" ni satın alman gerektiğini unutma! 

Ürün Fiyatı : 89,00 TL