Tonguç Plus Üyeliği

TONGUÇ PLUS ÜYELİĞİ (3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıflar için özel olarak hazırlanan tüm eğitim içerikleriyle 1 yıl boyunca kesintisiz uzaktan eğitim imkânı sağlıyor!)

Nasıl mı?

- Tonguç Plus Üyeliği’yle birlikte tüm sınıflara ait eğitimleri izleme hakkı profiline tanımlanıyor.

- Tonguç ile kesintisiz eğitim sağlayan Tonguç Plus ile 365 gün boyunca, 7/24 tüm içeriklere ulaşabiliyorsun.

- Geçmiş yılı tekrar ederek 2021 – 2022 eğitim – öğretim yılına hazırlanmanı sağlayacak Telafi Kampı Eğitimleri de Tonguç Plus'la seni bekliyor.

📢 Telafi Kampı tekrar eğitimleri, soru çözümleri ve ders programı ile uzaktan eğitimin telafisini yapıyoruz.

- Şimdi sen de telefon, tablet veya bilgisayar kullanarak Tonguç dünyasını keşfedebilir, her yerde öğrenmeye devam edebilirsin.

- İstediğin zaman “BİLGİLERİM” kısmından sınıfını değiştirerek alt veya üst sınıfın derslerine çalışabilirsin.

- Kullanım süresi 365 gün olan Tonguç Plus Üyeliği’ne ister 1. dönem ister 2. dönem kayıt ol; EBA ile %100 uyumlu ve MEB müfredatı ile tamamen aynı programlanan eğitimlerle tüm sınıfların ders içeriklerine ulaşabilirsin.

- Unutma ki; senin için sadece eğitim planlamakla kalmadık. Eğitiminde hiçbir eksik olmaması için konu öncesi testleri, deneme sınavları, canlı testler, online denemeler ve konu testleri ile her an ilerlemeni değerlendirme imkânı da sağladık!

- Tonguç Akademi’de kesintisiz eğitim, motivasyon artıran rehberlik içerikleri ve yeni nesil sorularla hazırlanmış denemeler seni bekliyor.

- Şimdi Tonguç Akademi’de kesintisiz eğitim için bize katıl, Telafi Kampı eğitimleriyle yeni eğitim - öğretim yılında başarıyı yakala! 


  

Peki, Tonguç Plus'ta Seni Neler Bekliyor?

- EBA ile %100 Uyumlu ve MEB Müfredatı ile Tamamen Aynı Programlanmış Eğitimler
- Bitirdiğin Yıla Ait Tekrar Eğitimleri ve Soru Çözümleri ile Telafi Kampı
- Online Deneme Sınavları
- Haftalık Planlama Sistemi
- Motivasyon ve Karaoke Videoları
- Taktiklerle Soru Çözüm Eğitimleri
- Beceri Temelli Soru Eğitimleri
- Her Derse Özel Yazılı Provaları
- Sınav Tarzı Soru Çözüm Eğitimleri
- Video İzleme Süresi Takibi (Tonguçlamaya kaldığın yerden devam etmeni sağlayan süre takibi sayesinde videonun yüzde kaçını izlediğini de bileceksin.)
- Dijital Not Alanı
- Bildirim Sistemi
- Tonguçname

 

Kutu içeriğinde: Tonguç Kafa Defteri, Özel Tasarım Çiçek Açan Kalem, Tonguç Sticker ve DND Kartı (Ders Çalışıyorum Lütfen Rahatsız Etmeyiniz)

Dikkat: Kutu içeriğinde herhangi bir CD ve kitap yoktur. Yalnızca yukarıda belirtilen Tonguç Plus içeriği gönderilecektir. 👆

 

Tonguç Plus Nasıl Aktif Edilir?

- Pakete sahip olduğun an üyeliğin otomatik aktif olur.

  

Tonguç Plus Üyeliği alanlara Akıl Haritaları gönderilmemektedir. Hem web sitesi üyeliği hem de akıl haritalarını bir arada almak istiyorsan "Tonguç Plus Yıldız Paketi" ni satın alman gerektiğini unutma! 

Ürün Fiyatı : 119,88 TL