Tonguç Plus Üyeliği

TONGUÇ PLUS ÜYELİĞİ (3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıfa özel olarak hazırlanan tüm eğitim içerikleriyle 1 yıl boyunca kesintisiz nitelikli eğitim imkânı sağlıyor!)

 

Nasıl mı?

- Tonguç Plus Üyeliği ile 365 gün boyunca, 7/24 tüm müfredata ait eğitim içeriklerine aynı anda ulaşabileceksin.

     📢 Web sitesi eğitim içerikleri; tüm derslere ait görsellerle desteklenmiş konu anlatımları, konu testleri, soru çözüm videoları, aylık deneme sınavları, rehberlik ve motivasyon videolarından oluşmaktadır.

- Her ay MEB müfredatı ile uyumlu aylık ders programları profil sayfanda yerini alacak.

- Kesintisiz eğitim sağlayan Tonguç Plus ile tüm sınıflara ait eğitim içeriklerine erişim hakkı profiline tanımlanıyor.

     📢 İstediğin zaman “Bilgilerim” kısmından sınıfını değiştirerek alt veya üst sınıfın derslerine çalışabilirsin.

- Kullanım süresi 365 gün olan Tonguç Plus Üyeliği’ne ister 1. dönem ister 2. dönem sahip ol; MEB müfredatı ile tamamen aynı programlanan eğitimlerle tüm sınıfların eğitim içeriklerine ulaşabilirsin.

- Şimdi sen de telefon, tablet veya bilgisayar kullanarak Tonguç dünyasını keşfedebilir, her yerde öğrenmeye devam edebilirsin.

- Unutma ki; senin için sadece eğitim planlamakla kalmadık. Eğitiminde hiçbir eksik olmaması için konu testleri, deneme sınavları, canlı testler ve online deneme sınavları ile senin için her an daha yüksek başarıyı hedefledik!

- Tonguç Plus’lı olduğunda; motivasyon artıran rehberlik videoları ve tüm eğitim içerikleri ile her sınıfta başarılı olacaksın. Geleceğini şekillendirmek için uzman eğitimci kadromuzla yanındayız!

 

Tonguç Plus Nasıl Aktif Edilir?

  

 

Peki, Tonguç Plus'ta Seni Neler Bekliyor?

- MEB Müfredatı ile Tamamen Aynı Programlanmış Eğitimler
- Online Deneme Sınavları
- Haftalık Planlama Sistemi
- Motivasyon ve Karaoke Videoları
- Taktiklerle Soru Çözüm Eğitimleri
- Beceri Temelli Soru Eğitimleri
- Her Derse Özel Yazılı Provaları
- Sınav Tarzı Soru Çözüm Eğitimleri
- Video İzleme Süresi Takibi (Tonguçlamaya kaldığın yerden devam etmeni sağlayan süre takibi sayesinde videonun yüzde kaçını izlediğini de bileceksin.)
- Dijital Not Alanı
- Dijital Soru Çözüm Alanı
- Bildirim Sistemi
- Tonguçname


NOT: "Tonguç Plus Üyeliği"ne sahip olduğunda herhangi bir kargo gönderimi olmayacaktır. Yukarıda belirtilen Tonguç Plus içeriklerine tongucakademi.com'dan erişebilirsin. 👈

🚀 Üyelik işlemlerini tamamladığında, "Tonguç Plus Üyeliği" otomatik olarak aktif olacak. Yani hemen eğitime başlayabilir, videoları Tonguçlayabilirsin. 😉

 

Tonguç Plus Üyeliği alanlara Akıl Haritaları gönderilmemektedir.

 

Ürün Fiyatı : 155,88 TL