BİZ KİMİZ?

“Tonguç anladıysa herkes anlar.” mottosuyla başladığımız ilk dersimizden bu yana başarılarıyla gurur duyduğumuz yüz binlerce öğrencinin desteği ile gece gündüz severek çalışmaya ve büyümeye devam ediyoruz.

Yaptığımız bu işten oldukça keyif alıyor, öğrencilere önemli bir destek olduğunu düşünüyoruz. Her zaman öğrencilerimizin başarılarını art arda sıralayacağı günlerin hayalini kuruyoruz. Bu bize her şeyden çok keyif veriyor.

Türkiye’nin alanında en iyi hocalarıyla hazırladığımız konu anlatımlarımızı, öğrencilerimizin en hızlı öğreneceği taktiklerle ve gülerek, sıkılmadan öğrenmelerini sağlayacak bir tarzda anlatıyoruz.

Tonguç’un videoları, yayınlandığı ilk yıllardan itibaren gerek sınavlarda, gerek derslerde öğrenciler için gözle görülür bir başarı elde etti. Videoların tamamı seçkin bir öğretmen kadrosu ile beraber hazırlanıyor.

Şimdi seni de, derslerine çalışırken ve büyük başarılara adım atarken bizimle gülümsemeye davet ediyoruz.

  • Çalışma ortamımız 1
  • Çalışma ortamımız 2
  • Çalışma ortamımız 3
  • Çalışma ortamımız 4
  • Çalışma ortamımız 5

EĞİTİM ÇÖZÜMLERİMİZ

Güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırladığımız eğitimler ve sorular 5. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm seviyedeki öğrencilerin dersleri öğrenme, tekrar ve pekiştirme ihtiyaçlarını karşılayacak şekildedir. Eğitimleri hazırlarken MEB kazanımlarına tamamen bağlı kalarak akılda en kalıcı öğretim yöntemleriyle, öğrencinin dikkatini dağıtacak unsurlara yer vermeden her zamanki TONGUÇ AKADEMİ kalitesinde üretmeye son derece özen gösterdik.

NEDEN TONUÇ AKADEMİ?

Kolay üyelik

KOLAY ÜYELİK

Birkaç dakikanı ayırarak kolayca üye olabilirsin.

Üye olmak için tıkla.

Öğrenciler için

ÖĞRENCİLER İÇİN

Sınıf Anahtarı

Sınıf Paketi

Kurumlar için

KURUMLAR İÇİN

Okul Anahtarı

Akıllı Tahta İçerikleri

Tonguç iş ortağı

Hızlı iletişim

HIZLI İLETİŞİM

Çağrı merkezimizi arayarak bize kolayca ulaşabilirsin.

0212 270 86 42