BAYRAMLIK ÖĞRENCİ TİPLERİNİ TANIYALIM!

Her öğrenci farklı ve özeldir. En özel öğrenciler ise Tonguç Plus’lıdır. Peki Tonguç Plus öğrencileri bayramda nasıldır? 🕵️‍♀️

Günlerdir hepimizin aklında aynı sorular; “Bayram tatili kaç gün?”, “Okullar ne zaman açılacak?” Bu soruların cevabı belli oldu. Okullar 5 Mayıs Perşembe günü açılıyor. Yani Pazar gününden sonra önümüzde 3 günlük bir tatil var. 

Öncelikle tüm Tonguç kankalarının bayramı kutlu olsun! 🎉 Biz diyelim Ramazan Bayramı, siz deyin Şeker Bayramı; ama gelin bugün ortada buluşalım. Tatlı yiyelim tatlı konuşalım… Şimdi karşında bayramlık öğrenci tipleri. Bakalım sen hangi tayfadansın? 😎

 

💭 Yazıyı okurken gülen kişi, o sensin değil mi? Çünkü tatil deyince aklına ilk gelen şey bolca yatmak, dinlenmek ve gezmek. Zaten sen tam bir “Çevre Kulübü” üyesisin. O zaman gel seninle, "Tonguç’la Gezelim Görelim" videolarında buluşalım.  

 

💭 Akrabalar her fırsatta “Dersler nasıl?” diye sorar ve bu bir bayram geleneğidir. Sen köşe bucak kaçma, sorana “Tonguç Plus’la dersler bir harika” de!  Akrabalarla karşılaşıp “Derssiz Başıma Ders” dediğin anlarda ise bize katıl!

 

💭 Her zaman böyle diyorsun, değil mi? “Çalışmaya yarın başlarım.” Peki bu kez başlamaya ne dersin? Senin için günün dersini seçtik. Profil sayfana git, denemeler bölümüne tıkla ve Nisan Ayı Matematik Denemesini çöz. 

      📌 E merak etme sonra tatile devam ederiz. Unutma ki tatil arası ders molası geleceğin için büyük, senin için küçük bir adım. 😉

 

💭 Umarım cebini yeterince doldurduğun bir bayram olur. Harçlıkları kaparken tatlıları sakın kaçırma. “Ben zaten kaçırmam.” dediğini duyar gibiyiz. Hazır baklava ile ağzımız tatlanmışken sana bir haberimiz var. Biliyoruz bu şeker bayramında söylenmez ama tatil dönüşü 2.dönem 2.yazılılar başlıyor. Sen zaten bunun farkındasın ve çalışmaya tatilde başladın, değil mi? 

      📌 Yazılı öncesi son hazırlıklarını tamamlarken ve harçlıkları cebine indirirken motivasyon için buraya tıkla! 👈

 

💭 Bahar geldi, yaz geldi, şimdi bir de bayram geldi. Öyleyse dönemi kapatıyoruz diyen tayfa buraya! Seni çok iyi tanıyorum sevgili dostum. Ancak sana küçük bir hatırlatma! Tatilden sonra yazılılar başlayacak. Yani biraz daha sık dişini birlikte dönemi başarı ile tamamlayalım. 

      📌 Motivasyon için “Çalışasım Yok” köşesinde buluşalım. 

 

Başarıya giden yolda bayram tatili hepimiz için kısa bir mola olsun. Eğlenerek öğrenmeye devam etmek ve eğitim hayatını başarı ile taçlandırmak için bize katıl! 👇