SINAV TARZINI ÇÖZ, LGS’DE BAŞARIYA ULAŞ!

8.Sınıflara Özel Sınav Tarzı Soru Çözüm Videoları ve Denemelerle LGS’de Başarı Burada. 🎯

LGS geri sayımı devam ediyor. 📅 Geriye 2 aydan az zaman kaldı. Peki şimdi nasıl çalışmalısın? Deneme mi çözmeli, konu mu çalışmalı, eksik konuları nasıl tespit etmeli? Kafandaki tüm bu sorulardan kurtulmaya hazır ol.

 

2022 LGS’de başarı için atman gereken son 1 adımı açıklıyoruz!

 

📢 İlk olarak; yıl boyunca neler yaptığını hatırlayalım. Tonguç Plus’la yıl boyunca bolca çalışarak 550’den fazla konu anlatım videosu izledik. Tüm 8.sınıf derslerini tamamladık. Soru çözüm videoları, tekrarlar ve konu testleriyle bilgimizi pekiştirdik.

 

Şimdi sırada sınav tarzını yakalamak var!

 

 

“LGS’de Türkçe, matematik ve fen bilimleri derslerinden nasıl soru gelir?” sorusunun cevabı Sınav Tarzında saklı. Biliyorsun ki Türkçe, matematik ve fen bilimleri dersleri LGS’de katsayısı en yüksek olan dersler. Bu yüzden senin için LGS tarzını inceledik ve sınavda karşına çıkabilecek soruları videolarda çözdük.

 

Peki, LGS Tarzı Soru Çözümleri Nerede?

📌 Tarzını keşfedeceğin branşı seç.

📌 “Çalışmaya Başla” butonuna tıkla.

📌 “LGS Tarzı” Soru Çözümleri bölümüne Tonguçla! Seni bekliyoruz. 😉

 

LGS = DENEME! Öyleyse Haydi Deneme Çözmeye

 

 

Evet sevgili LGS Tayfa: Zamanı geldi! Artık konu çalışmaktan daha çok deneme çözmeye vakit ayırmalısın. Yeni nesil ve her ay yayımlanan MEB tarzı sorularla uyumlu denemeler, LGS DenemePLUS’ta seni bekliyor.

      📢 LGS DenemePLUS ile Doz, Motivasyon ve Hızlanma Denemeleri bir arada! Hemen incele!

 

Zamanı Tut, LGS’de Yetiştirme Kaygısı Yaşama!

 

 

📢 Tonguç Plus’lı LGS Provaları ile sınava hazır! Şimdi zaman yönetimi konusunda da uzmanlaşmalıyız. Biz zamanı senin yerine tutuyoruz, sen masanı hazırla deneme çözerken bize katıl. Haydi, DenemePLUS denemesini kap “Birlikte Çöz Etkinliğine” katıl. Sen hâlâ neyi bekliyorsun?

 

Hey sen, LGS’de başarıyı garantilemeye ne dersin? Sınav tarzını yakalayarak son adımı at, hayalindeki liseyi kazan! Pişman olma, başarılı ol! 👇