LGS TAYFA 2021’DE NELER YAPTI?

LGS 2021 yılında hayatının gündemine oturdu. Bakalım sen 2022 LGS hazırlığında bu dönem neler yaptın? 😎

Hedefindeki liseyi kazanman için Tonguç Plus bu yıl da her an yanındaydı! 💻📚 Ne zaman ders çalışmaya karar versen, tongucakademi.com’a tıkladığını biliyoruz. LGS maratonunda önümüze çıkabilecek tüm engellere karşı LGS Derece Paketi ve 8.Sınıf LGS Aboneliği de bizimleydi. 🎢 Bu sayede MEB müfredatı ve kazanımlarına uygun şekilde hazırladığımız eğitimlerle LGS’ye hazırlanmak hiç de zor olmadı, değil mi? 💪

 

Sahi, Eylül Ayından Bu Yana Birlikte Kaç Saat Geçirdik? 🕵️‍♀️

 

💭 İşte Tonguç Plus’ta en eğlenceli an! 2021’de Tonguç Plus’ta kaç saatlik eğitime katıldığını, birlikte ne kadar zaman geçirdiğimizi inceleyelim. 

      📢 Hemen “LGS Tayfa 2021’de Neler Yaptı?” PDF’ine tıkla! Tamamladığın eğitimlerin yanına tik atmayı unutma! 👇

 

 

Hey sen! “LGS Tayfa 2021’de Neler Yaptı?” Etkinliğine Katıldın Mı? 📋

 

İzlediğin eğitimleri, LGS Derece Paketi kitaplarında çözdüğün bölümleri, tonbook Ders Dergilerinde neler yaptığını işaretledin mi? 🎯 Bu yıl yaptıklarını merak ediyoruz. Etkinliğe katılarak kaç tane kitap okuduğunu, kaç film izlediğini de bizimle paylaşabilirsin. Tonguç’un sana yazdığı notu gördün mü?

      📢 Haydi etkinliğe katıl, yılın sözünü sen belirle. 😎

💭 “LGS Tayfa 2021’de Neler Yaptı?” PDF’ini doldurduktan sonra @tonguc.plus Instagram hesabından bizimle paylaşmayı unutma. 🚀

 

Başarıya giden yolda Tonguç Plus yanında. Sen de tarafını seç! 🛸 8.Sınıf LGS Aboneliği veya LGS Derece Paketi ile sınav hazırlığında en yüksek başarıyı hedefle.

      📢 Hemen bize katıl! 👇