TONGUÇ PLUS DENEMELERİ İLE ÖĞRENDİKLERİNİ PEKİŞTİR!

Senin için hazırladığımız taktiklerle deneme çözerek başarını katlamanın tam zamanı. 💪

Yıl boyunca birlikte çok çalıştık. Yeni nesil eğitim platformu Tonguç Plus ayrıcalıkları ile her gün yepyeni bilgiler edindik. Artık 2.Dönem bitmek üzere. Bu yılı da başarı ile tamamlamak için yapman gereken ise, son konu anlatımı eğitimleri ile üniteleri tamamlamak ve eksiklerini kapatmak. Unutma ki konu anlatımlarını izleyerek bilgine bilgi katmak kadar tekrar yapmak ve deneme çözmek de çok önemli.

Şimdi, eksik bilgin kalmadan çalışmanı sağlayacak Tonguç Akademi Mayıs Ayı ders programını uygulamaya odaklan. Ders programını “Mayıs Ayı Tam Kapanma Kampı ile Ders Programını Oluştur haberi sayesinde kendin oluşturabilir veya “Profil Sayfanda” bulabilirsin. Deneme çözmeye başlamak için vereceğimiz taktiklere de dikkat et. 😎

 

İşte, senin için hazırladığımız deneme sınavı taktikleri; Deneme sınavı çözerken nelere dikkat etmeli?

 

📌 4.Sınıflar; “Deneme Sınavı” 1 ile çalışmaya başlayabilirsiniz. İstediğin branşa ait deneme ile öğrendiklerini pekiştirebilirsiniz.

📌 5, 6 ve 7.Sınıflar; “Ay Denemeleri” 1.dönem başından itibaren öğrendiklerinizi test etmek ve istediğiniz konuların tekrarını etmek için harika bir fırsat olacak. Eylül denemesi ile çalışmaya başlamak için hâlâ neyi bekliyorsun?

📌 8.Sınıflar için hazırladığımız denemeler arasında iki adımdan oluşan “LGS Provaları” da yer alıyor. 📢

📌 Lise grubu Tonguç Plus öğrencileri için 1.dönem ve 2.dönem denemeleri var. Denemeleri bir gün sayısal bir gün sözel olarak çözmeyi tercih edebilirsin.

 

 

📌 Bir önceki yılın denemelerini çözerek eski bilgilerini de test edebilirsin. Temelini sağlam attığımız bilgilerle sonraki yıla geçmek başarıyı yakalamak demektir.

📌 Deneme sınavını tamamladıktan sonra değerlendirme yaparak kaç soruyu doğru çözdüğünü de görebilirsin.  🚀

📌 Her denemenin sonunda yanlışlarını kontrol etmeye ve doğrularını öğrenmeye özen göstermelisin. 

📌 Yaptığın her yanlışı sınavda bir doğruya çevirmek için eksiklerini belirlemelisin. Yani doğru sonuca ulaşamadığın sorular için konu anlatımı eğitimlerine Tonguçlayarak eksiklerini kapatmalısın.

📌 Deneme sınavları, öğrendiklerini test etmek için “Denemeler” bölümünde seni bekliyor. Hemen sayfayı yukarıya kaydır, denemelere tıkla ve soruları Tonguçla! Tüm sınıflar, deneme sınavı ile ders çalışmaya başlamak için buraya. 👈

📌 Sen de “Denemelerde Süreyi Nasıl Verimli Kullanırım?” diyorsan, cevabı “Çalışasım Yok” rehberlik köşesinde seni bekliyor.

📌 Her Tonguç kankası için yararlı olacak daha fazla “Deneme Sınavı Taktikleri” de işte burada!

📌 Son olarak deneme çözerken dikkatini dağıtacak eşyaları masandan kaldır. Sadece deneme sorularına konsantre ol.

📌 Her deneme sana ölçme değerlendirme sınavlarında başarı getirecek. Deneme sınavları ile LGS, AYT ve TYT başarını şimdiden garanti altına al! 🎯

 

Tonguç Plus Deneme Sınavları ile geleceğine yön ver. Sen de bilgine bilgi katan konu anlatımı eğitimleri, öğrendiklerini pekiştirmeni sağlayan her sınıf ve branşa özel denemelerle eğitim hayatında fark atmak için hemen tıkla! 👈