BURSLULUK SINAVI ÇALIŞMA PROGRAMI HAZIR!

Tonguç Akademi’de Bursluluk Sınavı Çalışma Programı ile hedefine ulaş, başarını garanti altına al. 🎯

Bursluluk sınavlarına hazırlanırken de Tonguç Plus ayrıcalıkları ile yanındayız! Biliyorsun ki senin için hedefine ulaşmanı sağlayacak “Bursluluk Sınavı Eğitimleri” hazırladık. 5, 6, ve 7.Sınıflar için hazırladığımız eğitimlerde; Türkçe, matematik, fen bilimleri ve sosyal bilgiler dersleri için Bursluluk Sınavı Taktikleri verdiğimiz konu anlatımları oluşturduk.

Deneme çözmeden sınava hazırlanmak olmaz! Tonguç Akademi’de “Bursluluk Sınavı Denemeleri” de seni bekliyor. Denemeler, soru çözümleri ve taktikler için hazırsan, senin için planladığımız 12 günlük Bursluluk Sınavı Çalışma Programına bugün başlayabilirsin. 

 

İşte, senin için hazırladığımız bursluluk sınavı çalışma programları: 👇

 

5.Sınıf Bursluluk Çalışma Programı:

 

6.Sınıf Bursluluk Çalışma Programı:

 

7.Sınıf Bursluluk Çalışma Programı:

 

📌 Çalışma programına tıkla! Karekodu okut ve eğitimi Tonguçla! Çalışma programının çıktısını alıp tamamladığın günlere tik atmayı da unutma. Her gün yeni bilgiler edinerek ilerlediğini görmek senin de motivasyonunu artıracak. 12 gün sonra göreceksin ki sınav artık senin için çok daha kolay! 

📢 Hey! Tonguç Plus’lu, eğitimin yeni nesil hali Tonguç Akademi’de Sınıf Anahtarı Sistemi ile bursluluk sınavında da başarının anahtarını kaptın! Sen de Tonguç Plus ayrıcalıklarından yararlanmak istersen, detaylı bilgi almak için hemen tıkla! 👈