ŞUBAT AYINDA DA KENDİ DERS PROGRAMINI OLUŞTUR!

Tonguç Plus ayrıcalıkları hız kesmeden devam ediyor! 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11.Sınıflar için özel olarak hazırladığımız ders programı çizelgesi sayesinde sömestir tatili de bilgi dolu geçiyor. 📚

“Yarıyıl tatilde ne yapmalıyım?” diyen Tonguç Plus öğrencileri, özel olarak düzenlediğimiz program ile eğlenerek öğrenmeye devam ediyorlar! Şubat tatili ders çalışma programı ile sınırlandırılmayan ders programı çizelgesi sayesinde şubat ayı boyunca yanında olacağız.

 

👉 Senin yapman gereken ise, sayfanın alt kısmında yer alan dosyayı bilgisayarına indirmek. Sonrası mı? İşte, en eğlenceli kısım başlıyor… Hemen senin için belirlediğimiz görevleri, etkinlikleri, konu anlatımı ve soru çözümlerini kendine göre ders programına yerleştir. Motivasyonunu artıracak ders çalışma çizelgen hazır! Programı duvara asarak tamamladığın günlerin üzerini renkli kalemlerle çizersen, başarı merdivenlerini adım adım ilerlediğini görmek seni de mutlu edecek.🧗‍♀️ Haydi, sen de “Kendi Ders Programını Oluştur!

 

İlkokul ve Ortaokul Ders Programı:

 


 

Lise Ders Programı: 

 


 

7/24 kesintisiz eğitim ile eğitimin yeni nesil hali Tonguç Akademi’de! Sen de Sınıf Anahtarı Sistemi ile ayrıcalıklardan yararlanmak için hemen tıkla! “Profil Sayfa”nda yer alan ders programını takip ederek tek tıkla eğitimlere katılabileceğini de unutma!