YARIYIL TATİLİ BAŞLADI! 🤗

15 Şubat Pazartesi günü sona erecek olan 3 haftalık yarıyıl tatili başladı! 🌟

Tatil boyunca pek çok şey için bolca vaktin olacak. Bu arada sen 2020 – 2021 eğitim öğretim yılının ikinci dönemine nasıl hazırlanacaksın? Yarıyıl tatilini tekrar ederek, öğrenerek ve eğlenerek geçirmen için Tonguç Plus’da neler bekliyor, biliyor musun? Detaylı bilgi haberin devamında seni bekliyor! 👇

 

Yarıyıl Tatilini Verimli Geçir! 📚🎉

 

👉 1. dönemin nasıl geçti? Bu eğitimde, 14 soruda seninle birlikte geçtiğimiz dönemi inceliyoruz. Eksiklerini kapatman, yarıyıl tatilini verimli geçirmen ve Tonguç Plus ayrıcalıkları ile eğlenerek öğrenmen için test sonucunu da birlikte değerlendiriyoruz. Senin için hazırladığımız, “1.Dönemi Değerlendir” eğitimi için hemen tıkla!

 

 

21 Gün 21 Soru! 🕵️‍♂️

 

👉 Yarıyıl tatiline özel hazırladığımız seri için “İlginç bilgilerle her güne bir soru” mottosu ile yola çıktık. Tatil boyunca her gün yayımlayacağımız eğitimlerde; aklına takıldığını bildiğimiz önemli soruların cevapları ve tatilde motivasyonunu artıracak içeriklere yer verdik.

👉 21 gün sürecek serinin her bölümünde harika bir bilgi edineceğini de unutma. Tonguç’un bilmedikleri ve senin merak ettiklerinle “21Gün 21 Soru” serisi yarıyıl tatilini şenliğe çevirecek!

 

1.Dönem Tekrar Denemesi! 📈 

 

👉 5, 6, 7 ve 8.Sınıflarda her branş için özel olarak hazırladığımız tekrar denemeleri ile 1.dönemi tekrar etmek çok kolay! Tatilde de ders çalışmaya devam eden çalışkan Tonguç, kankaları için iş başında. Tekrar etmen gereken konuları rahatlıkla tespit etmeni sağlayan “1.Dönem Tekrar Denemeleri” çözmen için seni bekliyor!

👉 Yarıyıl tatilinde çalışmaya devam eden 9, 10 ve 11.Sınıfları da unutmadık! Lise grubu öğrencilerimiz için “1.Dönem Sayısal ve Sözel Denemesi” hazırladık. Denemeleri çözerek yarıyıl tatilini verimli bir şekilde geçirebilirsin!

 


Yarıyıl Tatili Etkinlikleri Arayan Dostlarımız da Buraya! 🎥📚

 

👉 Kitap ve film önerileriyle tüm Tonguç Plus üyelerinin birlikte yapacağı etkinliğimize katılmayı unutmayın! Önereceğiniz filmler ve kitapları tanıtmak için hazırladığınız videoları bekliyoruz. Eğer bir sonraki kitap ve film önerilerini sen yapmak istiyorsan, detaylar için hemen tıkla!

 

Yarıyıl tatili ders çalışma programı, denemeler, konu anlatımları ve birbirinden özel hazırlanan eğitimlerin yer aldığı Sınıf Anahtarı Sistemi ile 7/24 kesintisiz eğitim seni bekliyor. MEB ve EBA ile %100 uyumlu eğitimlerle sınav başarına başarı katmak ve eğlenerek öğrenmek için hemen tıkla! Sömestir tatilinde de Tonguç Akademi yanında! 👈