KENDİ DERS PROGRAMINI OLUŞTUR!

Ders programı hazırlamak artık her Tonguç Plus öğrencisi için çok kolay! 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11.Sınıflar için özel olarak düzenlediğimiz ders programı çizelgesi ile 2021 yılına başarı merdivenlerini tırmanarak başlayacağız!

Günlük ders çalışma programını önceden belirlersen; etkinlik, aktivite ve eğitimlerle dolu 2021 yılı seni bekliyor. Bu yıl sağlık, başarı ve mutluluk seninle olacak. Peki ama “Ders programı nasıl hazırlanır?” diyorsan, cevap çizelgede. Yapman gereken ise, sayfanın alt kısmında yer alan dosyayı indirmek; belirlediğimiz görevleri, etkinlikleri, konu anlatımı ve soru çözümlerini kendine göre programına yerleştirmek. Ders çalışma motivasyonunu artıracak programı duvarına asabilir, başucunda Tonguç ile her sınavdan tam not almayı hedefleyebilirsin! Haydi, hemen programı incele ve hazırlıklarını yap!

 

İlkokul ve Ortaokul Ders Programı:

Lise Ders Programı:

 

 

İlkokul, ortaokul ve lise ders çalışma programını düzenledikten sonra Sınıf Anahtarı Sistemi ayrıcalıklarından yararlanmak için tıkla! Ayrıca dilersen, "Profil Sayfa"nda yer alan ders programını takip ederek de tek tıkla eğitimlere katılabilirsin.