ARA TATİL BAŞLADI!

Yeni eğitim yılının ilk tatili “1.Ara Tatil” bugün resmen başladı.

Ara tatil okullar başladıktan sonraki performansın ve sınavların için de belirleyici olacak. Bu nedenle 1.Ara Tatili planlı ve verimli bir şekilde değerlendirirsek hedeflerimize giden yolda güzel bir adım atmış oluruz.


Peki Ara Tatili Nasıl Değerlendirmeliyiz?

Ara tatilini verimli bir şekilde değerlendirebilmen için sana rehberlik edecek güzel bir seri hazırladık. 3 eğitimden oluşacak bu seride senin için küçük bir sürprizimiz var. Her videoda sana 2 adet anahtar kelime vereceğiz. Tüm anahtar kelimeleri toplayıp anlamlı bir cümle oluşturup belge@tongucakademi.com adresine mail atan ilk 3 kişi kırtasiye setine sahip olacak. Eğitimleri ilk izleyenlerden biri olmak istiyorsan bildirimleri kontrol etmeyi unutma! 
- İlk eğitimiz bugün yani pazartesi günü yayımlanacak ve "Ara Tatilde Yapılması Gereken 3 şey"i anlatacak. Bu üç madde sayesinde doğru adımları uygulamış olacağız.
- İkinci eğitimimiz ise salı günü yayımlanacak ve "Ara Tatilde Ders Programı Hazırlamak" için taktikler verecek. Planlı bir çalışma bizi her zaman ileriye götürür.
- Son eğitimimiz ise çarşamba günü yayımlanacak ve "Ara Tatilde: Yapılmaması Gereken 3 şey"i anlatacağız. Böylelikle Ara Tatilde çalışmalarımızı olumsuz etkileyecek şeylerden uzak durabiliriz. İlk videomuz için bildirimlerini kontrol etmeyi unutma!

 

 

Ara tatilde eksiklerini gidermek ve tekrar yapmak için;