LGS KONU ANLATIMLARI TONGUÇ AKADEMİ’DE 📚

Alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan detaylı konu eğitimleri ve deneme sınavları ile öğrenmek artık çok daha kolay ve eğlenceli! 😎

LGS Tarzı Soru Çözüm eğitimleri ile sınav stresi artık tarih oluyor! Çözümlerini izlediğin sınav tarzı sorular ile soru tiplerini ve püf noktalarını öğrenmiş oluyorsun.

✔ Beceri Temelli Sorular serisi ile öğrencileri elemeye yönelik hazırlanan zor sorular çok daha kolay hale geliyor. Soru çözme becerilerini geliştirmiş ve rakiplerinin bir adım önüne geçmiş olacaksın!

✔ Gerçek sınav formatında hazırlanmış LGS Provaları ile sınavdan önce gerçek sınav deneyimini yaşama fırsatın olacak. Gerçek sınav geldiğinde heyecanından eser kalmayacak, sen çoktan tecrübeli bir aday olmuş olacaksın.

✔ Tüm dersler için hazırlanmış Aylık Denemeler ile o ay öğrendiğin konulardan kendini test etme şansın olacak ve arkadaşların arasındaki sıralamanı görmüş olacaksın. Her yeni ay kendini geliştirmek için yeni bir fırsat!

✔ Motivasyon bu işin olmazsa olmazı. Sınavlara hazırlanan öğrenciler için planlı çalışmanın yanı sıra motivasyonunu yüksek tutmak ayrı bir önem taşıyor. Motivasyon videolarını izleyerek moralini yukarıda tutabilirsin. Meslek tanıtımlarını izleyerek gelecekteki mesleğini seçmede bizden ufak tüyolar alabilirsin!