TATİLDE SAS İLE NELER YAPILABİLİR? 💪

Tatilde Konulardan Geri Kalmıyorum! 👍

 

Merhaba değerli öğrencimiz, tatilini sağlıklı ve verimli bir şekilde geçiriyor olman en büyük dileğimiz. Bu zorunlu tatil aslına bakarsan hem kendini daha iyi tanıman hem de azalan konu miktarıyla hazırlandığın sınavlarda daha iyi puanlar alman için iyi bir fırsat. Hadi bu tatili kendimiz için güzel bir fırsata çevirelim.  

 

“Haftalık Planlama Sistemi” güncellendi: Yeni konu dağılımlarıyla sınavda sorumlu olduğun kısımlar artık daha az. Fakat bu senin rehavete kapılmana yol açmasın. Artık sana daha büyük bir sorumluluk düşüyor. Ayağa kalk, silkelen ve senin için hazırladığımız programlara göre çalışmana yön ver!  

 

“Mart Denemeleri” aktif oldu: Konu eğitimlerinden arta kalan zamanlarda yapılacak en iyi aktivite deneme çözerek bilgilerini ve öğrendiklerini test etmektir. Herkes faydalanabilsin diye, tatile özel “Mart Denemelerini” ücretsiz yaptık. Arkadaşlarına da haber ver ve denemeleri çözerek sıralamalarınızı karşılaştırın. Zorlu bir düello seni bekliyor.  

 

Her gün 1 adet “Canlı Test”: Yeni konu dağılımlarına uygun bir adet Canlı Test çözmen için her gün hazır olacak. Bildirimlerini kontrol etmeyi unutma orası senin ile benim haberleşme ağımız.  

 

Tatile %100 uygun “Motivasyon” eğitimleri: Biliyoruz bu duruma pek alışık değilsin. Ders çalışmak zaten zor ve sıkıcıydı üstüne üstlük evde çalışıyor olmak mental anlamda seni bunaltıyor, dikkat dağınıklığına yol açıyor olabilir. Tam bu ruh haline uygun bir motivasyon serimiz var “Ne Yapmalıyım?” serisi. 3 adet eğitiminden ilki; “Ders Çalışırken Çok Sıkılıyorum.” ikincisi; “Derse Odaklanamıyorum.“ ve sonuncu eğitim ise; “Konuyu Anlıyorum Ama Sınavda Yapamıyorum.” Eğitimleri izle ve hangi problemi yaşıyorsan bunu gidermek için çabala. Ufak bir ricam var motivasyonunu hep yüksek tut!