SOSYAL MEDYA KANALLARIMIZ

Tonguç Plus

Tonguç Plus, tongucakademi.com web sitemizin üyelik paketlerine sahip öğrencilerimiz için yenilenen yeni nesil eğitim platformudur!

Tonguç Plus ile web sitemizde yer alan eğitim içeriklerine 365 gün boyunca 7/24 kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz.

3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11.Sınıfa özel Tonguç Plus eğitim içeriklerinde; aylık ders programları, konu anlatımları, konu testleri, deneme sınavları, yazılı provaları, rehberlik ve motivasyon videoları yer alıyor.

Tonguç Plus

Yıldız Paket

Yıldız Paketi, Tonguç Plus Üyeliği’ndeki tüm içeriklere ek olarak "Dönemine ait Akıl Haritası Seti"ne sahip olma imkânı sağlar.

Paket, 3.Sınıftan 11. Sınıfa kadar tüm sınıflar için uygundur.

Yıldız Paketi ile 1 yıllık web site üyeliği ve sınıfına özel Akıl Haritaları Setine aynı anda sahip olabilirsiniz.

Yıldız Paketi’ne sahip olduğunuzda dönemine ait Akıl Haritaları Seti adresinize teslim edilir.

Yıldız Paket

ŞampiyonPLUS

ŞampiyonPLUS, Tonguç Plus Üyeliği ve Şampiyon Paketi’nde yer alan soru bankalarının bir arada olduğu 1 yıllık üyelik paketimizdir.

Paket, 3.Sınıftan 7. Sınıfa kadar tüm sınıflar için uygundur. ŞampiyonPLUS’ne sahip olduğunuzda sınıfınıza özel Şampiyon Paketi soru bankaları adresinize teslim edilir.

Alanında uzman öğretmenler ve doğru kaynaklarla yıl boyunca ihtiyacın olan tüm soru bankaları ve Tonguç Plus Üyeliği ile eğitim ihtiyaçların tek pakette.

ŞampiyonPLUS

DinamoPLUS

DinamoPLUS, Tonguç Plus Üyeliği ve Dinamo Sayısal ve Dinamo Sözel’nde yer alan soru bankalarının bir arada olduğu 1 yıllık üyelik paketimizdir.

Paket, 9 ve 10. Sınıflar için hazırlanmıştır.

DinamoPLUS’a sahip olduğunuzda sınıfınıza özel Dinamo Seti soru bankaları adresinize teslim edilir.

Alanında uzman öğretmenler ve doğru kaynaklarla yıl boyunca ihtiyacın olan tüm soru bankaları ve Tonguç Plus Üyeliği ile eğitim ihtiyaçlarınız tek pakette.

DinamoPLUS

LGS Derece

LGS Derece Paketi, Tonguç Plus Üyeliği ve LGS hazırlığında ihtiyacın olacak Dinamo Seti, Zoru Seti ve Derece Seti’nde yer alan soru bankalarının bir arada olduğu 1 yıllık üyelik paketimizdir.

Derece Paketi ile,
• 365 gün boyunca 7/24 kesintisiz erişim sağlayabileceğiniz Tonguç Plus üyeliği,
• Farklı zorluk seviyelerinde hazırlanmış 3 adet Tonguç Akademi soru bankası seti tek pakette!

Derece Paketi'ne sahip olduğunuzda dijital çözümlü 12 adet soru bankası ve 1 adet deneme kitabı adresinize teslim edilir.

Derece Paketi

MetaDershanem; milyonlarca öğrencimizin “tam da istediğim gibi, bana özel” dedirtecek, yepyeni bir formatla eğitim hayatlarına dokunmak için geliyor!

ÇOK YAKINDA!

TATS uygulaması sayesinde Tonguç kitaplarının dijital versiyonlarına ve soru çözümlerine ulaşabilirsin.

  • Aldığın Tonguç kitabından en iyi şekilde yararlanman ve derslerine en iyi şekilde hazırlanman için geliştirdiğimiz, tamamen ücretsiz olan Tats’la kitabının soru çözümlerini izleyebilir, uygulama üzerinden soru çözümü yapabilir, hata kutunda biriken boş ve yanlış sorularını biriktirip tekrar çözebilir, sonuçlarını takip edip hangi aşamada olduğunu ölçebilirsin.

  • Üstelik uygulamayı kullanmak çok basit! Üyelik bilgilerini oluştur, Tonguç kitabının arkasında yer alan beyaz dikdörtgen etiketi nazikçe kazı, karşına çıkan DK ile başlayan kodu uygulamanın kitap aktivasyonu alanına yaz. İşte, bu kadar kolay. Kitabın artık aktif!

  • Bu arada, Tonguç kitabını ister Tonguç Mağaza’ dan, ister kırtasiyeden al, hiç fark etmez! Nereden alırsan al uygulamayı ücretsiz kullanabileceğini ve karşılaştığın her türlü sorun için bizim burada, seninle olduğumuzu unutma!