Sınıf Paketi

SINIF PAKETİ (365 günlük web sitesi aboneliği + sınıf anahtarı kutusu + 7, 8 ve 9. sınıflara dönemine ait Akıl Haritaları, Seti 5 ve 6. sınıflara 2 dönemi de kapsayan TEK Akıl Haritaları Seti) 5 ve 6. sınıflar için Akıl Haritaları 2 dönemi de kapsayıp 1 adettir.

*Sınıf Anahtarı Kutusu: Kafa Defteri + Çiçek Açan Kalem + Tonguç Kalemtıraşı ve Silgisi

Sınıf Paketi’nin içinde, web sitesindeki tüm içeriklerden yararlanmanı sağlayan 365 günlük SINIF ANAHTARI ve AKIL HARİTALARI bulunmaktadır. (Sınıf Paketi sadece Sınıf Anahtarı ile Akıl Haritaları’nın bir arada sunulduğu bir alternatiftir.)

 

Sınıf Anahtarı ile 365 gün 7/24 Sınıf Anahtarı Kutusu tüm içeriklere ulaşabilirsin. Tüm eğitimlerin arasında Türkiye'de sadece Tonguç Akademi'de bulunan video içi Dijital Sorular ile karşılaşacaksın. Dijital Sorular öğrendiklerini tekrar etmen için en iyi yöntem. Eğitimde anlatılan konuyu hemen test etmeni sağlayacak. Yapamadığın soruların çözümlerini hemen izleyebilir, birden çok soru tipiyle öğrendiğin konuları anında pekiştirebilirsin!

Doğru Akıl Haritaları’nın sana ulaşabilmesi için satın alma yapmadan önce “BİLGİLERİM” kısmında okuduğun sınıfın seçili olduğundan emin olmalısın. Sınıfını mutlaka doğru seç!

 

Önemli Uyarı: Eğer Sınıf Anahtarı’na sahipsen Sınıf Paketini almamalısın! Sınıf Paketi içinde herhangi bir CD ya da kitap bulunmamaktadır. Sınıf anahtarı kutusu gönderilecektir. 

Sınıf Paketi = Sınıf Anahtarı + Akıl Haritaları Seti + Sınıf Anahtarı Kutusu

Ürün Fiyatı : 79,00 TL