Sizde bizimle yorumlarınızı paylaşın yayınlayalım.

Bu bölümde mizansen yorumlar yoktur. Tamamen gerçektir :)

yorum@tongucakademi.com

#nedentongucakademi


İzmir Atatürk Lisesi hocam. Hedef en fazla 3 yanlış. İnşallah başarıcam. Sizi geçen sene çok yakın bi arkadaşım sayesinde takip etmeye başlamıştım ve konuları sizinle daha iyi anladım. Mükemmelsiniz. Sizin sayenizde umarım Teog'tan yüksek puan alırım.

Seymanur Arslan Facebook

Tonguç Akademi size çok teşekkür ediyorum çocuğum sizin sayenizde dersleri ders çalışmayı sevdi böyle devam edin

Orhan Aslaf Facebook

#nedentongucakademi hocam sizin sayenizde anlamadığım konuları anladım ve 1 milyon aboneye ulaşırsınız inşallah

Mustafacan çabukTwitter


Dersde anlamadığım şeyi senden anlıyorum iyiki varsın iyiki bir kanal açtın eğlenerek öğreniyorum senden Allah razı olsun bize öğrettiğin kadar Allahda sana yardım etsin işlerinede kolaylık getirsin sizi seviyorum abiler

ChesterStudios TR Facebook

Helal olsun hocam ya her konuda bilgilisiniz. Bizim okuldaki hocalar kendi branşlarını anlatamazken sizin branşınız her neyse de bütün konuları anlıyorum ya :D

Adnan ÇelikFacebook

Okulda öğretmen anlatıyor hiçbir şey anlamıyorum sadece gördüklerimi deftere geçiriyorum. Buraya gelip konuyu anlıyorum ya Matematik dersinde de aynı. Siz olmazsanız ne yapacakmışım artık bilemem.

TuğbaFacebook


40 dk da anlayamadığım dersi burada bir kaç dakikamı ayırarak anlayabiliyorum kanal mükemmel konular çok güzel anlaşılıyor

Kübra KübraFacebook

Hocam bu gazeteyi bulmak için akşama kadar uğraştım. Millet 5 6 tane götürüyor:D Sorular gerçekten mükemmel👌 size ne kadar teşekkür etsem az. Denemelerinizin hepsini heyecanla yapıyorum:)

Belinay Bulca Facebook

En kolay öğrenme tekniği araya espriler katarak olur, ben bunu gördüm, bunu diyorum. Video için teşekkür ederim. Bana fazlasıyla iyi geldi. Teknik süper! Tekniğinize sağlık. :)

Yasemin Rüya Facebook


Gerçekten süper bir öğretme tarzınız var renkler akılda bırakıyor, kim dinlese sizi anlayamacağı konu yoktur :))

Mr. BlackManFacebook

Sizin sayenizde Fen sınavından 96 aldım sadece sizi izleyerek çok teşekkürler.

Nihat GençFacebook

30 kişilik sınıfta konuları saatlerce dinleyip anlamıyoruz. Buraya gelip 10-15 dakikalık videolarla bize konuyu anlatıp bize sevdiren koca yürekli Tonguç Akademi.

Musa ELGÖRMÜŞFacebook


Ben buraya daha öncede yazmıştım bu kanal gittikçe kendini geliştiren hep üstüne birşeyler katarak ilerleyen bir kanal büyük bir kitleye sahipler benim okul arkadaşlarımdan bilmeyen yok ve hep iyi yönde eleştiri alıyorsunuz youtube ta en sevdiğim kanalsınız size çook teşekkür ederim abone sayınızın artması dileğiyle...

mobidiksFacebook

Tonguç Akademi sayesinde dersleri çok iyi anliyorum ve karnemde çok güzel notlar görüyorum bu sayede hem ben hem de ailem çok mutlu oluyoruz.

dilekhatice TopalFacebook

Sizin sayenizde bilgime bilgi kattım ve kendimi sınava çok daha hazır hissediyorum. Hocan kimdi diye sorarlarsa isminizi vereceğim :D ayrıca ezberlemem gereken şeyleri Tonguç'un verdiği tepkiler sayesinde kolayca ezberledim :) teşekkürler Tonguç Akademi :))

informationFacebook


Normalde İnkılap tarihini sevmem ama Tonguç Akademi sayesinde İnkılap tarihini sevmeye başladım, normalde 45 dk ders çalışıp 15 dk mola veriyorsam Tonguç Akademi ile 120 dakika çalışıyorum 10 dakika mola veriyorum çünkü daha eğlenceli.

Recep Kürşat TosunFacebook

Eğlenceli keyifli ders anlatımınız ile dersleri ve kendinizi sevdiriyorsunuz ve anlamamızı sağlıyorsunuz bizim notlarımızı düzelterek hayatımızı değiştiriyorsunuz size çok şey borçluyuz teşekkür ederim iyi Tonguçlamalar.

Emine TaşkınFacebook

Konu anlatımları sağlam, anlaşılabilir olması akılda kalmasında gerçekten yararı büyüktür. Ellerinize sağlık tekrardan.

Her TeldenFacebook


Üç defa anlattı bizim hocamız ama ben hala karıştırıyordum anlamıyordum. Yarın deneme var ve bunu izlemem harika oldu. Hem sıkmıyor hem eğlendiriyorsunuz ve harika anlatımınız var. Severek isteyerek yapıyorsunuz ve cok samimisiniz şuan hayat kurtardınız. Sizi çok sevdim kanım çok ısındı teşekkür ederim.

Seyma OktayFacebook

Harika bir deneme serisi var ben aldım hocalara da gösterdim hepsi çok beğendi hatta belki bazılarını okulca yapabilirmişiz. Teoga yakın yapıcakmışız.

Ayşe Buse TuraçFacebook

9.sınıfı bitireli kısa bir zaman oldu. Biyoloji bölümü ilgimi çektiği ve gelecekte de devam etmek istediğim için 10.sınıf biyoloji konularına başladım. Sadece okuyarak anlamayacağımı bildiğim için buraya geldim. Umarım faydasını görürüm. Ellerinize sağlık çizimler olsun konuşmalar olsun gerçekten harika . :)

selin şenerFacebook